Strona główna O Nas Ewangelizacja Msze Św. Spotkania Pielgrzymki Jak słuchać RM Zdjęcia Wywiady TV Strony www Donacje Kontakt

Msze Święte

Ogłoszenia dla Chicago i okolic
kościół Św. Pięciu Braci Męczenników

3 czerwca 2017 r. - 6:00 wieczorem - Różaniec, 6:30 wieczorem - Msza święta
Pierwsza Sobota Miesiąca w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników
4327 S. Richmond Street, Chicago

Rodzina Radia Maryja, jak co miesiąc, gromadzi się w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników, aby modlić się w intencji Radia Maryja, za Ojca Świętego Franciszka, naszą Ojczyznę, oraz za słuchaczy i ofiarodawców. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczniemy
o godz. 6:00 wieczorem modlitwą różańcową. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Msza święta sprawowana będzie po nabożeństwie.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

4 czerwca 2017 r. - 10:30 rano - Msza Święta Dziękczynna
w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Uroczystość 25-tej rocznicy Święceń Kapłańskich O. Waldemara Wielądka CSsR,
Przełożonego i Proboszcza w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero. Po Mszy Świętej zapraszamy na poczęstunek do sali parafialnej

kościół Św. Ferdynanda

10 czerwca 2017 r. - 7:00 wieczorem - Msza święta
Msza Święta w kościele Św. Ferdynanda
5900 W. Barry Avenue, Chicago

W środę, jak co miesiąc, w kościele Świętego Ferdynanda w Chicago o godz. 7:00 wieczorem zostanie odprawiona uroczysta Msza święta za naszą Ojczyznę Polskę, za Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkie ofiary Tragedii Smoleńskiej.

kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

10 czerwca 2017 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna, 7:00 wieczorem - Msza święta
Druga Sobota Miesiąca w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Rodzina Radia Maryja modlić się będzie w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero. Naszą modlitwę rozpoczniemy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6:30 wieczorem.

kościół Św. Ferdynanda

17 czerwca 2017 r. - 7:00 wieczorem
Trzecia Niedziela Miesiąca w kościele Św. Williama
2600 N. Sayre Avenue, Chicago

Nabożeństwo ku czci św. Rity oraz Msza święta będzie sprawowana w intencji Ojczyzny, Ojca świetego, Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.


kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero

24 czerwca 2017 r. - 6:30 wieczorem - Nowenna i Msza święta
"Nocne Czuwanie" w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Redemptoryści posługujący przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero bardzo serdecznie zapraszają na „Nocne Czuwania”, które odbywają się w każdą IV sobotę miesiąca.
Najbliższe czuwanie w sobotę, 24 czerwca, rozpocznie się Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszą świętą niedzielną o godz. 6:30 wieczorem. Po Mszy świętej Nabożeństwo Różańcowe i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się również w intencji Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, TV TRWAM oraz w intencji wszystkich radiosłuchaczy. W czasie nabożeństwa jest możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

Ogłoszenia dla Tinley Park i okolic
kościół Św. Szczepana w Tilney Park

25 czerwca 2017 r. - 1:00 po południu - Msza święta
Czwarta Niedziela Miesiąca w kościele Św. Szczepana w Tinley Park
17500 South 84th Avenue, Tinley Park

Rodzina Radia Maryja, jak co miesiąc, gromadzi się w kościele Św. Szczepana, aby modlić się w intencji Ojca Świętego Franciszka, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców. Msza święta sprawowana będzie o godz. 1:00 po południu.