Centrala Radia Maryja w Chicago

Msze święte


Ogłoszenia dla Chicago i okolic

1 grudnia 2019 r.

10:00 rano - Różaniec, 10:30 rano - Msza święta
Pierwsza Niedziela Miesiąca w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika

5352 W. Belden Avenue, Chicago

Rodzina Radia Maryja, gromadzi się w kościele Św. Stanisława Biskupa i Męczennika przy 5352 W. Belden Avenue, aby modlić się podczas Mszy świętej w intencji Ojca Świętego Franciszka, za naszą Ojczyznę, Radio Maryja i dzieła z nim związane oraz za wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

 

7 grudnia 2019 r.

6:00 wieczorem - Różaniec, 6:30 wieczorem - Msza święta

Pierwsza Sobota Miesiąca w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników
4327 S. Richmond Street, Chicago

Rodzina Radia Maryja, jak co miesiąc, gromadzi się w kościele Św. Pięciu Braci Męczenników, aby modlić się w intencji Radia Maryja, za Ojca Świętego Franciszka, naszą Ojczyznę, oraz za słuchaczy i ofiarodawców. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpoczniemy o godz. 6:00 wieczorem modlitwą różańcową. W czasie różańca będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Msza święta sprawowana będzie po nabożeństwie.

8 grudnia 2019 r.

8:00 rano - Msza święta
Druga Niedziela Miesiąca w kościele Św. Ryszarda

5030 S. Kostner Ave., Chicago

Zapraszamy Rodzinę Radia Maryja do kościoła Św. Ryszarda na Mszę świętą sprawowaną min. w intencji Ojczyzny, Ojca św., Kościoła, Radia Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców. 

10 grudnia 2019 r.

7:00 wieczorem - Msza święta
Msza święta w kościele Św. Ferdynanda

5900 W. Barry Avenue, Chicago

We wtorek, w kościele Świętego Ferdynanda w Chicago o godz. 7:00 wieczorem, jak co miesiąc, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta za naszą Ojczyznę Polskę, za Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkie ofiary Tragedii Smoleńskiej.

 

14 grudnia 2019 r.

Rekolekcje Adwentowe

Rekolekcje w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero
3010 S. 48th Ct., Cicero

Redemptoryści posługujący przy parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Cicero, bardzo serdecznie zapraszają na Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi O. Andrzej Makowski – misjonarz redemptorysta pracujący w Polsce, wykładowca WSD w Tuchowie.

Rekolekcje rozpoczną się 14 grudnia 2019 (sobota) Nowenną do M.B.N.P. o godz. 6:30 wieczorem.

W niedzielę Msza święta z nauką rekolekcyjną o 10:30 AM. Od poniedziałku do środy Msze święte z nauką o 12:00 w południe i o godz. 7.00 wieczorem. Godzinę przed Mszą świętą możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

 

Ogłoszenie dla Orchard Lake i okolic Michigan

W niedzielę, 1 grudnia 2019 r. o godz. 1:00 po południu w kościele seminaryjnym N.M.P. w Orchard Lake odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojczyzny, za Ojca św. Franciszka, za Radio Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

Serdecznie zapraszamy całą Rodzinę Radia Maryja z Detroit i okolic, a także tych, którzy w tę rodzinę chcą się włączyć, na wspólną modlitwę. Po Mszy Św. spotkanie, na którym dostępne będą, jak zawsze, publikacje o charakterze religijnym czy patriotycznym oraz będzie można złożyć dar serca na dalszy rozwój Radia Maryja i TV TRWAM i dzieł powstałych przy Radiu Maryja.

 

Ogłoszenie dla Hamtramck, Detroit i okolic Michigan

W niedzielę, 8 grudnia 2019 r. o godz. 9:30 przed południem w kościele p.w. Królowej Apostołów w Hamtramck, odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ojca

św. Franciszka, za naszą Ojczyznę, za Radio Maryja, TV TRWAM oraz wszystkich słuchaczy i ofiarodawców.

Serdecznie zapraszamy całą Rodzinę Radia Maryja z Detroit i okolic, a także tych, którzy w tę rodzinę chcą się włączyć na wspólną modlitwę. Po Mszy Św. spotkanie w Sali parafialnej przy kawie i cieście, jak zawsze dostępne będą publikacje o charakterze religijnym i patriotycznym oraz będzie można złożyć dar serca na dalszy rozwój Radia Maryja i TV TRWAM.